"....odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."

Mark Twain


środa, 23 grudnia 2015

Życzenia - Boże Narodzenie 2015

Narodziny dziecka . to zawsze coś niezwykłego - Cud,  ale także niepokój i troska o to co jest tak delikatne, bezradne , bez pomocy nie mogące przetrwać.
Ponad dwa tysiące lat temu  taki Cud Życia pojawił się w lichej stajence, ale mimo wszystko jest z nami  do dzisiaj czy tego chcemy czy nie. I tak jak przed wiekami, tak i dzisiaj jest niepokój o to czy zostanie, czy mimo niechęci i niezrozumienia nadal będzie oparciem  dla ludzi na  całym świecie , czy będzie oparciem dla następnych pokoleń. Człowiek - Bug

Życzę Wszystkim oby nie tylko w Święta czuli się wyjątkowo.
W nadchodzącym 2016 roku nie dajcie się wciągnąć  w coś czego będziecie żałować, bądźcie otwarci na innych i nie zamykajcie się na potrzeby wasze i otaczających was ludzi. Podążajcie za swoimi marzeniami, nie poddawajcie się w trudnych sytuacjach, zrealizujcie swoje postanowienia, bądźcie wyrozumiali dla siebie i otoczenia, umiejcie dostrzegać prawdę  w gąszczu miliona informacji,  miejcie czas na zabawę i aktywności ruchowe, ale przede wszystkim miejcie czas na zastanowienie się…. Nad Cudem Życia.


Bynio

Brak komentarzy: