"....odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."

Mark Twain


wtorek, 24 kwietnia 2012

Wspólne wyjazdy rowerowe - Sezon 2012.

Pozytywna współpraca rowerzystów w Naszym Regionie. Od dwóch lat rowerzysci z Białej i Międzyrzeca wspólnie organizują wyjazdy rowerowe, w tym sezonie rowerowym dołączył do wspólnych wyjazdów Radzyń i Parczew. Turystyka rowerowa na "Ścianie Wschodniej" rozwija się samoistnie i pozytywnie.Oto niektóre przykłady wspólnych wyjazdów.Tajemnice Twierdzy Brzeskiej  http://www.rppp.pl/articles.php?article_id=185   i następny wyjazd Ranczo Wilkowyje  http://www.rppp.pl/articles.php?article_id=187pozdrowienia w Sezonie 2012.

6 komentarzy:

Zasmach BKR pisze...

My w przeciwieństwie do urzędów nie widzimy granic. Urzad działa tylko na swoim terytorium i basta. Bo to są urzędnicy. My jesteśmy rowerowi turyści. A turystyka nie zna granic.

Wszyscy rowerzyści są w Białej Podlaskiej i na naszych BKR-owych wyjazdach mile widziani! Zapraszamy do wspólnych wyjazdów! Musimy działać razem, bo w kupie siła!

Anonimowy pisze...

Ciekawa inicjatywa turystyczno-rowerowa. Tylko dlaczego w Międzyrzecu niema klubu rowerowego (pytanie do Władz miasta czy MOSiR-u amoże do samych rowerzystów ?

andyrock pisze...

Właśnie dlaczego NIEMA !!!
rowerzyści łączcie się w klub lub stowarzyszenie rowerowe przy MOSiR
pozdrawiam .

Anonimowy pisze...

A kto zostanie prezesem?

Anonimowy pisze...

Pozdrawiam prezesa cieplutko :-) a raczej prezesową .....

Anonimowy pisze...

a dziękować ,,ale najpierw musimy jednak zrobić wybory a najlepiej w lasku hehehe